
Reiki 1e graad cursus (in Tiel of Kerk-Avezaath)
Om Reiki te leren (om jezelf of anderen te behandelen) kun je een cursus doen.
Je wordt tijdens deze cursus een Reiki-kanaal. Dit kanaal is aangesloten voor je hele leven, je wordt als het ware herboren in deze energie.
Er kunnen emoties loskomen van vreugde en verdriet, bij anderen gebeurt dat weer niet, dat ligt aan de processen die op dat moment bij de cursisten spelen.
Je komt door de afstemmingen zo in je eigen kracht te staan dat je dat kunt zien aan je stralende ogen.
Geeft je een behandeling dan komt de energie binnen via de kruin naar het hart, om vandaar uit naar de handen te stromen. Je gebruikt dus niet je eigen energie maar geeft deze mooie liefdevolle energie alleen door (je bent een regenpijp en het water de reiki energie :-) ).
Het mooie van een behandeling geven is.... je geeft jezelf tegelijkertijd ook een behandeling omdat de energie door jou naar de ander stroomt.
Inhoud van de Reiki 1 cursus
- In het kort de geschiedenis van Reiki, de ontdekking door Dr. Mikao Usui.
- Uitleg hoe je een behandeling bij jezelf en bij anderen kunt geven en andere handige toepassingen.
- Je krijgt vier persoonlijke inwijdingen verspreid over de dag (2x voor de lunch, 2x na de lunch).
- Je krijgt een naslagwerk om thuis het één en ander nog eens na te kunnen kijken.
- Ontvangst certificaat.
- De lunch is niet inbegrepen. Koffie/ thee is wel aanwezig.
- Tijden: van 9.30 uur tot ca. 16.30 uur.
- Kosten: € 170,- (incl. BTW)
De duur van de cursus is één dag die vooral in het teken van de praktijk staat.
Bij een cursus zijn er max. 3 cursisten.
Hierdoor krijgt iedereen persoonlijke aandacht en is er voldoende tijd voor vragen en het uitwisselen van ervaringen of bevindingen.
Ik heb per september 2018 besloten om bij de Reiki 1 cursus een minimaal aantal cursisten (twee) in te stellen. De ervaring is dat dit bijdraagt aan de beleving van de dag, energie en inwijdingen. De groepsenergie zorgt voor een sterkere en krachtige workshop.
Het samen behandelen na de cursus is dan ook mogelijk ... je hebt immers de hele dag met elkaar doorgebracht.
Behandel jezelf 21 dagen na de cursus!
Waarom?? Om aan het gebruik van de energie te wennen en om je nog sterker te verbinden met de energie. Hierdoor wordt je ondersteund in je helingsprocessen en leer je jezelf deze liefdevolle energie te geven.
Terugkom avond/middag
Na ongeveer 4-6 weken wordt er nog een (gratis) terugkom-avond/middag afgesproken om de cursus en de ervaringen te evalueren en te delen met anderen.